Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o Bonus Cars

Ve hře je plno bonusových aut, které se vám otevírají během hry, a to jak za plnění kariéry, výzev, rychlých závodů, tak za plnění úkolů ve volné jízdě v kariéře a v on-line modu a nebo je můžete odemknout jedním z trainerů. Ale nejdříve si tyto vozidla představme.

Muscles:

Tuners:

Exotics:

Nezávodní vozy:

Všechny vozy se vám otevřou ve hře v Rychlém závodě a On-line modech ve složce Vlastní. Vozy Muscles, Tuners a Exotics kromě vozu BMW jsou vždy ve dvou variantách, přitom v jedné seriové podobě a druhé buď v jiné barvě nebo s visual tunningem. Toto neplatí pro vůz BMW. Ten se bohužel nachází v jedné variantě. A vozy Infinity G35, Dodge Challenger a Nissan 240 SX jsou plnohodnotné sporťáky pro kariéru. Bohužel až na tyto tři posledně jmenované vozy bonusové vozidla nejdou tuningovat. I když všechno jde, když se chce. Jak tunningovat bonusová vozidla? To vám povím příště.

Další infromace

Pokud si někdo ještě pamatujete na NFSU2 a rozdíly mezy eu(peugot 106, vauxhall astra) a us verzí(honda civic) tak systém jak dostat bonusové auta do NFSC a jak sme výše zmíněné vozy dávali do NFSU2 je téměř totožný.Takže už většina z vás pochopila že jde o savy.

Savů je celkem 6: ( v souboru customs.zip)

 • AExotics všechny exotic auta. Hra uhraná na 100%.
 • AExoticsAtStart to samé ale hra je na 0%.
 • ATuners tuners na 100%.
 • ATunersAtStart tunners na 0%.
 • AMuscles muscles na 100%.
 • AMusclesAtStart muscles na 0%
 • Auta naleznete ve složce má auta a v kariéře v garáži

A jak všichni víte tak v NFS: Carbon nejde dostat savy do hry až tak jednoduše. Ale i na to existují programy a mě se nejvíc zamlová tento je v češtině a jeho ovládání poměrně intuitivní. Ale přece jen pár slov neublíží. Nejdřív si rozbalte soubor customs.zip Zapněte výše zmíněný program tlačítkem procházet si najdete soubory uvedený savů a načtěte je. Pak jen dáte změnit a je to. ALE POZOR TÍMTO SE ZMĚNÍ VÁŠ SERIAL VE HŘE. Takže pokud se budete chtít vrátit ke svému serialu nebo ke svým savům tak musíte kliknout na váš save který obsahuje originál serialu a dát změnit. Nebo alespoń kliknout do prava na horu na položku originální kód a dát změnit. A hotovo a můžete hrát.

A teď vám jdu říct tu smutnou část článku bohužel tuning bonusových aut je omezen u žádného z vozů není výkonový tuninng ani nárazníky a prahy.

Bonusové vozy jdou tunit v tomto rozsahu:

t Lexus IS300,m Pontiac GTO:
 • v Autosculpt-> kola , střešní průduchy, spoilery
 • v příslušenství-> body kit1,kapoty, kola, střechy a křídla
 • vizual vše
t Mitsubishi Elipse, t Toyota MR2, e Lotus Europa
 • jako lexus ale bez kapot
m Chevrolet Camaro Koncept , e Koenigsegg CCX, e Lamborghini Murcielago LP640, e Pagani Zonda f, e Audi Le Mans quattro – (toto má navíc možnost zmenit kryt bočního průduchu v autosculpt – prahy na karbonový materiál proporce však měnit nejdou)
 • jako Elips ale bez body
e Toyota Corolla GTS
 • jako Eclipse ale bez vynilů
m Chevrolet Chevelle SS, m Ford Shelby GT500 (07), m Playmouth Road Runner, e Porsche Carrera GT
 • jako Corolla ale bez body

legenda: e= exotic m= muscles t= tuners

A rejpalové by mi jistě připoměli, že jsem jedno vozidlo zapoměl a to BMW M3 GTR toto má stejné možnosti jako Chevele SS ale bez střešních průduchů, ale navíc když na něj přidáte nějaké křídlo tak se původní a vaše křídlo překrývají a navíc při jakémkoliv pokusu vytunit tohle auto mi hra spadla.

A ostatní ZÁVODNÍ auta které vám tyto savy odblokujou jsou vlastně standartní kariérní vozy a tak jdou tunit v plném rozsahu

A na závěr kdo ste se prolouskal až sem tak dostanete malou záplatu. Již odpoledne ste dostali malou ochutnávku v podobě screenu upraveného vozu Pagani Zonda F a nyní vám přináším další 3 screeny od každé zkupiny vozů po jednom zástupci.