Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Menší info o hře :
  • Most Wanted bude vyrobeno v EA Canada tvůrci hry NFS: Underground a Underground 2.
  • Bude se měnit den, noc a počasí, což je oproti NFSU2 příjemná změna.
  • Závodit se bude pouze v noci.
  • od začátku budete mít zpřístupněné všechny lokace města
  • Maximální počet aut policie, které po Vás půjdou bude 6
  • O stupni hledanosti Vás bude informovat heat-meter.
  • Nebudou chybět ani velké možnosti tuningu.
  • Hlavní novinkou v NFS: Most Wanted je tzv. Black list, seznam nejhledanějších závodníků ve městě. Vaším ůkolem bude dostat se v Black listu co nejvýš
Příblížení hry a série:

Série Need for Speed je i po více než deseti letech od svého počátku populární, ba co víc, je na absolutním vrcholu obliby! Může za to obrovská různorodost, kterou autoři předvádějí a která zaručuje, že víceméně každý díl bude o něčem trochu jiném. Přitom nemůže chybět charakteristická nátura NFS, která zaručuje, že si užijeme to nejlepší arkádové ježdění na světě. A vždycky ve chvíli, kdy už to vypadá, že autoři usnuli na vavřínech, se vynoří další díl, který přinese výraznou změnu, jež člověk prostě vezme dech, a my se znovu s radosti vydáme na závodní okruhy nebo v poslední době do divokých ulic velkoměsta

porsche_turbos.jpg policie_vrtulnik.jpg red_bmw_12.jpg

Zatím poslední díl, Underground 2, si vysloužil více než vřelé přijetí a ještě před vánocemi se dočkáme dalšího pokračování, které znovu slibuje inovace. Tentokrát se však nebude jednat spíše o kombinování známých prověřených metod, jež jsme si oblíbil už v minulosti. Jedno však zůstává pro NFS stále stejné-proč si kupovat za šílené peníze nejlepší bourák, když se musíte držet v rychlostním limitu a v opačném případě vás maximálně tak chytne policejní hlídka? ? S přístupem moderních technologií se mění i požitek z virtuální a stačí si k počítači pořídit volant s pedály, aby z byl požitek z rychlé jízdy skutečně dokonalý. V chystané novince s názvem Most Wanted to bude ke všemu i s těmi policejními hlídkami, které jsme v NFS nezažili již několik let! V rychlosti by se dala Most Wanted popsat jako směsice Hot Porsuit a Underground, ovšem autoři nám celkem přesvědčivě tvrdí, že až tak jednoduché o nebude. Proč vlastně Most Wanted? Stejné jako Underground se i tentokrát dočkáme tuningování aut!

Screenshot Screenshot mazdarx8_ru_red5.jpg

Podobně jako v minulých dílech série se bude veškeré ježdění odehrávat ve městě, které evokuje atmosféru industriálních oblastí z východního pobřeží USA, přede vším z Floridy. Očekávejte sice spoustu medově zabarveného slunce a zářivých mrakodrapů, ale také staré tovární čtvrti, kilometry dlouhé dálnice vinoucí se městem a mnoho dalšího!

Na projektu Most Wanted pracuje jeden z týmů EA již více než dva roky, čili těsně od dokončení prvního Undergroundu, jehož pokračování převzala jiná vývojářská divize vedená Justinem Webem. Oba vývojářské týmy spolu nicméně spolupracovaly a pochopitelně si vyměn´ovali skušenosti, aby se kvalita obou titulů vyšvihla co možná nejvýše.

Screenshot Screenshot mazdarx8_ru.jpg

Cílem Most Wanted je stát se co nejznámějším pouličním závodníkem, který ale musí za každých okolností zůstat jeden krok před policií, jinak si koleduje o velké problémy. Záleží na jezdeckých schopnostech, taktizování při výběrů závodů, volbě chování ve městě a v neposlední řadě je zde tuning. Hra se skládá z čistého závodění a z honiček. Můžete ve městě jezdit, jak jen chcete ale pro postup kariérou musíte dříve nebo později zkusit oba modely závodění. Klasické závody jsou sprint, drag a okruh, zatímco honičky jsou různymi variacemi na závod s policií-jízda z bodu do bodu , závod s časem, závod, kde nesmíte klesnout pod určitou rychlost. atd. Důležitým prvkem bude tzv. Pursuit Breaker, tedy možnost, jak utéct svým pronásledovatelům pomocí převrhání zničitelných objektů. Čím více policejních aut se vám takto elegantně podaří zlikvidovat, tím samozřejmě získáte lepší ohodnocení.

16.jpg 11.jpg 5.jpg

Vydání hry se kvapem blíží, cílem je listopad a vzhledem k uvedení XBoxu 360 na trh si tvůrci nemohou dovolit zpoždění. Takže jen můžeme očekávat Demo verzi!!